Ballina Magazina E vutë re gjestin e Loredanës në klipin e ri?

E vutë re gjestin e Loredanës në klipin e ri?

Loredana Zefi është bërë tema kryesore e mediave pasi zbuloi se ndodhet në Paris me producentin e njohur Macloud.

Ajo konfirmoi atë që prej ditësh “iconstyle.al” kishte vënë re nga postimet e përbashkëta në rrjetet sociale.

Por tani nuk do të flasim për këtë, por për klipin e ri të reperes shqiptare me artisten gjermane JUJU.

Në një moment gjatë klipit, i cili titullohet “Kein Wort”, Loredana Zefi i habit të gjithë me gjestin e saj.

Ajo bashkon duart duke formuar simbolin e shqiponjës dykrenare, si për t’u krenuar me origjinën e saj, ndërkohë që teksti vijon: “Ti do të më thyesh krahët që të mos fluturoj më”!

Loredana e ka pranuar që suksesin më të madh e ka jashtë kufinjve shqiptare, e megjithatë ajo nuk e harron origjinën.

Vid min 1:57

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!