Ballina Aktualitet E vendosi: Këngëtarja shqiptare heq dorë nga muzika

E vendosi: Këngëtarja shqiptare heq dorë nga muzika

Këngëtarja shqiptare, Dhurata Ahmetaj, u bë e njohur për publikun shqiptar në vitin 2016, me këngën e saj të parë të titulluar “Gabim”.

Kënga ka kaluar 1 milionë klikime në Youtube dhe pas saj, Dhurata ka publikuar dhe projekte të tjera.

Megjithatë, kënga e saj e fundit, “A po vjen” është publikuar në gusht të 2018-ës dhe këngëtarja i ka munguar publikut me projekte të reja.

Madje, burime për “Prive.al” kanë treguar se këngëtarja ka vendosur të heqë dorë nga muzika.

Ende nuk dihet nëse ky vendim i Dhuratës është përfundimtar, apo nëse këngëtarja ka ndërmend të rikthehet në të ardhmen.

Ndërkohë, Dhurata nuk ka bërë ende asnjë deklaratë publike për të informuar fansat e saj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!