Ballina Aktualitet E kishte paralajmëruar: Ish-bashkëshorti i parë i Anna Oxa-s kryen vetëvrasje

E kishte paralajmëruar: Ish-bashkëshorti i parë i Anna Oxa-s kryen vetëvrasje

Ish-bashkëshorti i parë i këngëtares shqiptare, Anna Oxa-s, është ndarë nga jeta pak ditë më parë.

Franco Ciani, këngëtar dhe producent, kreu vetëvrasje në moshën 62-vjeçare.

Sipas “Il Corriere della Sera”, ai u vetëvra në dhomën e një hoteli në Fidenza më 2 janar, për arsye të borxheve të tij të shumta.

Para se të vdiste, ai e kishte ‘paralajmëruar’ vetëvrasjen duke postuar në llogarinë e tij në Instagram imazhin e një ëngjëlli.

Ciani ishte autor i këngës së famshme “Ti lascero”, këngë e cila e kënduar nga Anna Oxa, fitoi “Festivalin e Sanremo-s” në vitin 1989.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!