Ballina LAJME/BOTE E fejuara e Cristiano Ronaldos merr urimin më të ëmbël: Je nje...

E fejuara e Cristiano Ronaldos merr urimin më të ëmbël: Je nje nënë e shkëlqyer për fëmijët tanë

Cristiano Ronaldo përvçse një futbollist i shkëlqyer, është dhe një familjar i përkushtuar. Këtë gjë ai e ka treguar dhe në ditën e lindjes të Georginës. Nëpërmjet një postimi në Instagram Cristiano ka ndarë momente nga ditëlindja e të fejuarës së tij ku gjithashtu kishte shkruar dhe një urim special.

“Gëzuar dashuria ime! Të dëshiroj një ditë shumë të bukur! Je një femër fantastike dhe një nënë e shkëlqyer për fëmijët tanë. Të dua shumë e dashur!”, shkruhet në foton ku çifti shfaqet pranë fëmijëve.

Burimi:Revistawho

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!