Cristiano Ronaldo përvçse një futbollist i shkëlqyer, është dhe një familjar i përkushtuar. Këtë gjë ai e ka treguar dhe në ditën e lindjes të Georginës. Nëpërmjet një postimi në Instagram Cristiano ka ndarë momente nga ditëlindja e të fejuarës së tij ku gjithashtu kishte shkruar dhe një urim special.

“Gëzuar dashuria ime! Të dëshiroj një ditë shumë të bukur! Je një femër fantastike dhe një nënë e shkëlqyer për fëmijët tanë. Të dua shumë e dashur!”, shkruhet në foton ku çifti shfaqet pranë fëmijëve.

Burimi:Revistawho

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!