Ballina Magazina E bija publikoi foto sèksi dhe Sabiani ia tha dy fjalë me...

E bija publikoi foto sèksi dhe Sabiani ia tha dy fjalë me lezet

Vajza e këngëtarit të njohur, Sabianit, është kthyer në një ndër emrat më të komentuar të showbizit shqiptar.

Keisi ka marrë vëmendjen e të gjithëve me bukurinë e format tërheqëse dhe ka mbledhur mijëra ndjekës në profilin e saj në Instagram.

Keisi shpesh publikon imazhe seksi në Instagram dhe komentet janë të shumta.

Së fundmi, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me një fustan të ngushtë dhe në të shkruan: “Duke jetuar jetën më të mirë”.

Nga fotoja bie në sy komenti i të atit të saj Sabianit, i cili me stil ia tha dy fjalë.

“U njohëm si shumë”, i shkruan këngëtari në foto duke qeshur.

Baba e bijë ata kanë një marrëdhënie për t’u admiruar dhe Sabiani ka treguar se nuk i ka aspak problem pozat joshëse të vajzës së tij.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!