Vajza e këngëtarit të njohur, Sabianit, është kthyer në një ndër emrat më të komentuar të showbizit shqiptar.

Keisi ka marrë vëmendjen e të gjithëve me bukurinë e format tërheqëse dhe ka mbledhur mijëra ndjekës në profilin e saj në Instagram.

Keisi shpesh publikon imazhe seksi në Instagram dhe komentet janë të shumta.

Së fundmi, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me një fustan të ngushtë dhe në të shkruan: “Duke jetuar jetën më të mirë”.

Nga fotoja bie në sy komenti i të atit të saj Sabianit, i cili me stil ia tha dy fjalë.

“U njohëm si shumë”, i shkruan këngëtari në foto duke qeshur.

Baba e bijë ata kanë një marrëdhënie për t’u admiruar dhe Sabiani ka treguar se nuk i ka aspak problem pozat joshëse të vajzës së tij.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!