Tèrmeti nuk ka burrëri. Kjo shprehje i shkon më shumë për shtat zotërisë që sjellim në videon e mëposhtme.

Pamjet që shihni vijnë nga qyteti i Durrësit. Lèkundjet e tokës i kanë kapur në market një çift, të cilët lanë pazarin në mes sapo filluan lèkundjet, ia fusin vrapit.VIDEO/ Frika nga tërmeti, burri në Durrës hedh gruan në tokë dhe ia fut vrapit

Por veprimi i mashkullit është ai që bën më shumë përshtypje…

Kujtojmë që një tèrmet me magnitudë 4.9 ballë dhe thellësi 7 km, me epiqendër 3 kilometër në veri të fshatit Bubq, është regjistruar mbrëmjen e kësaj të marte. Lèkundjet e forta kanë shkaktuar paník tek qytetarët.

Burimi: Syri.net

By Juda_al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!