Ballina Magazina Dua Lipa mban premtimin, sjell këngën e re me super ritëm

Dua Lipa mban premtimin, sjell këngën e re me super ritëm

Dua Lipa, na ka bërë të gjithëve krenarë me sukseset e jashtëzakonshme e cila tani është në kulmin e karrierës së saj.

Dua po punon fort prej disa muajsh për albumin e saj më të ri të titulluar “Future nostalgia”, i cili do të publikohet më datën 3 të muajit shkurt.

“Don’t start now” dhe “Future nostalgia” ishin dy prej këngëve të albumit të publikuara më herët, ndërsa është publikuar në Youtube edhe kënga e tretë e titulluar “Physical”.

Dy këngët e para kanë pasur një sukses të jashtëzakonshëm dhe e kanë vendosur Duan në krye të listave botërore të muzikës, ndërsa ne jemi të bindur se “Physical” do të ketë të njëjtin impakt po kaq të mirë tek publiku.

Siç këngëtarja kishte premtuar, kënga e re “Physical” është nam dhe po pëlqehet ende pa videoklip, ndërkohë që në orën 14:00 të ditës së sotme pritet që të dalë edhe klipi.

Në muajin shkurt, Dua lipa do të marrë pjesë në festivalin e famshëm italian, “Sanremo”, ku do të moderojë këtë vit Alketa Vejsiu.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!