Ata kanë filluar të takohen që nga qershori i vitit të kaluar.

Kështu që Dua Lipa e kishte përkrah saj të dashurin Anwar Hadid, gjersa ishin së bashku në para-ndejën e “Grammy Awards” të organizuar nga producenti amerikan, Clive Davis.

Këngëtarja 24-vjeçare dhe i dashuri i saj model, 20-vjeç, u koordinuan në ansamble të bardha dhe pantallona më elegant.

Dua zgjodhi një xhaketë lëkure mbi një palë pantallonash të bardha.

Bukuroshja britanike përfundoi pamjen e saj me çizme të zeza mbi gju dhe aksesorë shumëngjyrësh.

Këngëtarja e “Future Nostalgia” tërhoqi flokët mbrapa më lartë, dhe e mbajti grimin e saj të thjeshtë me buzëkuq ngjyrë kafe.

I dashuri Anwar, me të cilin filloi të takohej verën e kaluar, dukej si një nxënës i një shkolle private që e lë mësimin për një ditë.

Vëllai i modeleve të famshme, Gigi dhe Bella Hadidi, kishte veshur një këmishë të bardhë dhe një palë pantallonash ngjyrë gri.

BEVERLY HILLS, CALIFORNIA – JANUARY 25: (L-R) Anwar Hadid and Dua Lipa attend the Pre-GRAMMY Gala and GRAMMY Salute to Industry Icons Honoring Sean “Diddy” Combs at The Beverly Hilton Hotel on January 25, 2020 in Beverly Hills, California. (Photo by Jon Kopaloff/Getty Images)

Paraqitjet e tyre publike janë të shumta, ndërsa sharmi nuk i mungon asnjëherë çiftit me famë botërore. 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!