Ballina Magazina Dua Lipa dhe i dashuri i saj, Anwar Hadid morën vëmendje në...

Dua Lipa dhe i dashuri i saj, Anwar Hadid morën vëmendje në para-ndejën e “Grammy Awards 2020”

Ata kanë filluar të takohen që nga qershori i vitit të kaluar.

Kështu që Dua Lipa e kishte përkrah saj të dashurin Anwar Hadid, gjersa ishin së bashku në para-ndejën e “Grammy Awards” të organizuar nga producenti amerikan, Clive Davis.

Këngëtarja 24-vjeçare dhe i dashuri i saj model, 20-vjeç, u koordinuan në ansamble të bardha dhe pantallona më elegant.

Dua zgjodhi një xhaketë lëkure mbi një palë pantallonash të bardha.

Bukuroshja britanike përfundoi pamjen e saj me çizme të zeza mbi gju dhe aksesorë shumëngjyrësh.

Këngëtarja e “Future Nostalgia” tërhoqi flokët mbrapa më lartë, dhe e mbajti grimin e saj të thjeshtë me buzëkuq ngjyrë kafe.

I dashuri Anwar, me të cilin filloi të takohej verën e kaluar, dukej si një nxënës i një shkolle private që e lë mësimin për një ditë.

Vëllai i modeleve të famshme, Gigi dhe Bella Hadidi, kishte veshur një këmishë të bardhë dhe një palë pantallonash ngjyrë gri.

BEVERLY HILLS, CALIFORNIA – JANUARY 25: (L-R) Anwar Hadid and Dua Lipa attend the Pre-GRAMMY Gala and GRAMMY Salute to Industry Icons Honoring Sean “Diddy” Combs at The Beverly Hilton Hotel on January 25, 2020 in Beverly Hills, California. (Photo by Jon Kopaloff/Getty Images)

Paraqitjet e tyre publike janë të shumta, ndërsa sharmi nuk i mungon asnjëherë çiftit me famë botërore. 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!