Ballina Aktualitet Do të bëhet baba për herë të tretë, zbulohet partnerja e Kastro...

Do të bëhet baba për herë të tretë, zbulohet partnerja e Kastro Zizos dhe ja si duket me barkun e rrumbullakosur

Teksa prezantoi këngën pjesëmarrëse në “Kënga Magjike”, Kastro Zizo zbuloi se do të behet baba për herë të tretë.

Ai tha se degët e familjes së tij do të shtohen, por pa zbuluar më tepër detaje.

Pak ditë më pas, në emisionin e tij, Kastro zbuloi se është në pritje të një djali, i cili do të vijë në jetë së shpejti.

Por pavarësisht këtyre detajeve, deri më tani asgjë nuk dihej për bashkëshortene  tij dhe as nuk e kishim parë me barkun e rrumbullakosur.

Megjithatë së fundmi Kastro ka vendosur ta bëjë vetë publike.

Ai ka publikuar një foto në Instastory ku shfaqet së bashku me dy miq të tij dhe vëmendjen e ka rrëmbyer partnerja.

Ajo shfaqet me barkun e rrumbullakosur dhe nuk qenka e njohur për publikun.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!