Dita e Verës në Tiranë ka ardhur plot surpriza. Kryetari i bashkisë, Erion Veliaj ka zbuluar me anë të një postimi në rrjetet sociale, se këngëtari më i dashur i të rinjve jo vetëm brenda vendit, por dhe jashtë tij, Maluma do të performojë në Tiranë në 14 mars.

Përveç gjithë spektaklit që siguron kjo festë si çdo vit, nuk do të mungojë dhe zëri i Malumës i cili pritet të këndojë hitet më të dashura të publikut./revistawho.com

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!