Ballina Aktualitet Dita e verës vjen plot surpriza, Erion Veliaj zbulon emrin e yllit...

Dita e verës vjen plot surpriza, Erion Veliaj zbulon emrin e yllit ndërkombëtar që do të performojë në Tiranë

Dita e Verës në Tiranë ka ardhur plot surpriza. Kryetari i bashkisë, Erion Veliaj ka zbuluar me anë të një postimi në rrjetet sociale, se këngëtari më i dashur i të rinjve jo vetëm brenda vendit, por dhe jashtë tij, Maluma do të performojë në Tiranë në 14 mars.

Përveç gjithë spektaklit që siguron kjo festë si çdo vit, nuk do të mungojë dhe zëri i Malumës i cili pritet të këndojë hitet më të dashura të publikut./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!