Ballina Magazina Diss për kolegët, Stresi ka gati bashkëpunimin me reperin e njohur

Diss për kolegët, Stresi ka gati bashkëpunimin me reperin e njohur

Pas daljes nga burgu, Stres ka qenë shumë aktiv me projekte të reja muzikore.

Disa prej tyre ai i përgatiti gjatë kohës së qëndrimit në  burg dhe tani po rikuperon edhe periudhën që i mungoi publikut.

Ai ka bërë disa këngë solo dhe tani ka radhën një bashkëpunim, i cili do të jetë një diss i hapur për kolegët.

Reperi do të bashkëpunojë me Feron dhe së shpejti do të publikohet kënga e tyre.

Lajmin e ka bërë të ditur ky i fundit nëpërmjet përgjigjeve që ka dhënë për fansat në Instastory.

Dikush e pyet nëse do të bashkëpunojë ndonjëherë me Stresin dhe Fero ka thënë se së shpejti del kënga e tyre.

“Së shpejti, bëni gati listën e dasmës”, shkruan Fero.

Dy reperët kanë pasur gjithmonë marrëdhënie të mira me njëri-tjetrin dhe këtë e kanë treguar shpesh në rrjetet sociale.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!