Ditët e para të Vitit të Ri kanë sjellë dimrin e vërtetë dhe temperaturat kanë pasur një zbritje drastike.

Megjithatë fundjava parashikohet të jetë me kthjellime dhe diell.

Ditën e shtunë temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë dhe temperaturat do të shkojnë deri në 14 gradë.

Ndërsa ditën e dielë do të ketë vranësira thuajse në të gjithë vendin.

Më pas java do të nisë me diell, por temperaturat do të jenë me minus. /Iconstyle/

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!