Ballina Aktualitet Dhe çuditë nuk kanë fund! Pasi u largua nga familja mbretërore, Meghan...

Dhe çuditë nuk kanë fund! Pasi u largua nga familja mbretërore, Meghan injoron mbretëreshën

Pas njoftimit të bujshëm që bënë pak ditë më parë, Meghan Markle dhe Princi Harry, sot u vendos që do të mbahej një takim i rëndësishëm .

Në të do të marrin pjesë të gjithë anëtarët e familjes mbretërore dhe Elizbeth do të vendosë për fatin e Meghan dhe Harry.

Mbledhja është me shumë rëndësi, megjithatë Meghan duket se nuk është lodhur shumë për të  marrë pjesë.

Mediat e huaja shkruajnë se ajo ka injoruar ftesën e mbretëreshës dhe prej ditës që bëri publik lajmin është larguar nga Londra.

Ajo do të dëgjojë çdo gjç vetëm nëpërmjet një telefonate.

Meghan  ka marrë me vete edhe djalin e saj, duke e lënë Harry-n të përballet i vetëm më familjen e tij.

Thuhet se arsye për largimin nga familja mbretërore u bë Meghan, e cila nuk po përshtatej edhe pas 2 vitesh qëndrimi në pallat.

Pas martesës ata u shkëputën për të jetuar në një fshat, larg pallatit mbretëror dhe tani kanë marrë vendimin që i ka habitur të gjithë. /Iconstyle/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!