Aktorët turq janë kthyer në më të pëlqyerit për vajzat shqiptare.

Jo vetëm për shkak të roleve në filmat që transmetohen në vendon tonë, por edhe për pamjen e jashtme.

Ata kanë një stil të veçantë që i karakterizon dhe vajzat çmenden pas tyre.

Por, kush u shpall mashkulli i vitit 2019?

Si çdo vit, është publikuar lista e aktorëve më të pëlqyer dhe në krye qëndron Burak Ozçivit.

Ai ka rrëmbyer më shumë vota nga publiku dhe vendin e dyë e ka zënë aktori me origjinë shqiptare, Can Yaman.

Në vend të tretë është Serkan Çayoglu dhe vendin e katërt e mban Baris Arduç.

Burimi : Iconstyle

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!