Këngëtarja Morena Taraku shquhet për tatuazhet e saj të shumta, me të cilat duket shumë cool dhe plot stil.

Së fundmi, Morena i ka shtuar një tatuazh të ri trupit të saj, me të cilin ka marrë vëmendjen e të gjithëve.

Në llogarinë e saj në Snapchat, Morena ndau foton e tattoo-së, e cila është portreti i dashurisë së jetës së saj, babait.

Foto e ruajtur nga “lajmi.net”

“Dashuria e jetës time. Babi”- shkruan këngëtarja krahas fotos ku tregon portretin e të atit të gdhendur në krahun e saj.

Morena ka treguar gjithmonë se ka një lidhje shumë speciale me të atin, i cili është miku më i ngushtë i këngëtares.

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!