Tre muaj më parë, aktori i njohur Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij, Ira Seferi, u bënë prindër për herë të parë.

Ira solli në jetë vogëlushin Dard, i cili ka ardhur si bekim në jetët e tyre dhe e ka lumturuar çiftin pamasë.

Tashmë që i vogli është 3 muajsh, Ira ka realizuar foton më të ëmbël me djalin e saj.

Ajo ndau në llogarinë e saj në Instagram një foto ku Dark i kishte kapur gishtin, ndërsa Ira e shoqëroi foton me fjalët:

“Lidhja jonë është kaq e fortë”

Gazi dhe Ira i dhanë fund beqarisë më 1 qershor të vitit që lamë pas, në një ceremoni që mori vëmendjen e të gjitha mediave.

Burimi : Iconstyle

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!