Keisi dhe Stresi kanë qenë në qendër të vëmendjes kohët e fundit, pasi përfliten për një rikthim me njëri-tjetrin. Në fakt, duket se ajo që po këmbëngul për rikuperimin e marrëdhënies mes dy të rinjve është nëna e reperit. Burime pranë çiftit kanë thënë për “Panorama Plus” se Keisi dhe Stresi po rikthehen falë kēmbënguljes së Shpresa Lushajt, nënës së reperit. Ajo nuk e ka humbur kurrë durimin për t’i ribashkuar pasi e do Keisin shume dhe e sheh si nusen ideale.

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!