Çifti Rina dhe Sinboy mesa duket po ja kalojne kendshem ne pranine e njeri tjetrit dhe kete e shohim nga postimet qe ata nxjerrin ne rrjetet sociale .

Por nuk eshte vetem ne dashuri mesa duket . Kengetarja Rina ka postuar ne Instagram nje foto e cila njofton fansat e saj per nxjerrjen e nje kenge te re e cila mesa duket do te jet nje bashkpunim midis saj dhe te dashuri te saj .
Presim ne afersi nje superhit nga çifti i kengetareve .

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!