Ballina Aktualitet Çfarë ndodhi me Orindën teksa ishte në Abu Dhabi? Moderatorja publikon videon...

Çfarë ndodhi me Orindën teksa ishte në Abu Dhabi? Moderatorja publikon videon nga policia

Pak ditë më parë, moderatorja e njohur Orinda Huta tregoi se kishte udhëtuar në Dubai së bashku me Albana Nanaj për programin e kësaj të fundit ‘Check In’.

Ndërsa së fundmi me anë të një videoje në llogarinë e saj në ‘Instagram’, Orinda ka zbuluar se ky udhëtim i ka sjellë edhe një problem.

“@albana_nanaj është super yll. Se e dini ju që na morën në polici kur ishim në Abu Dhabi? Ndiqeni nesër në 14:30 arsyen pse”, ka shkruar Huta krah videos ku nuk kanë munguar edhe të qeshurat.

Me siguri ndjekësit janë shumë kureshtarë tashmë se çfarë ka ndodhur me moderatoret, megjithatë kjo mund të zbulohet ditën e nesërme, ashtu siç ka pohuar dhe Orinda./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!