Ballina Aktualitet “Çfarë i ke bërë fytyrës?” Fansat e këngëtares së famshme mendojnë se...

“Çfarë i ke bërë fytyrës?” Fansat e këngëtares së famshme mendojnë se ajo është vetëm 1% natyrale

Gwen Stefani po përballet me akuza të ashpra nga fansat të cilët insistojnë se këngëtarja nuk njihej në Grammy Awards.

Twitter-i është mbushur me komente që vënë në dukje ndërhyrjen estetike të këngëtares në fytyrë.

50-vjeçarja ishte bërë mjaft elegante në ceremoni e veshur me një krijim të markës “Dolce & Gabbana” dhe çizme të gjata, teksa mbërriti në tapetin e kuq me të dashurin Blake Shelton të dielën në mbrëmje.

Makijazhi i saj ishte tepër natyral, por pamja “e ngrirë” e fytyrës bëri që kritikët e rrjetit social të mendonin se Gwen është 99% fillers (mbushës) dhe 1% natyrale.

Kjo nuk është hera e parë që fansat kanë akuzuar këngëtaren se ka bërë ndërhyrje.

Në prill, ata e akuzuan se e kishte tepruar me injeksionet e buzëve dhe kirurgjinë plastike, pasi ajo mori pjesë në ACM Awards.

Natyrisht që Gwen është në dijeni të reagimit, por me sa duket, ajo është e vendosur ta injorojë atë.

Këngëtarja ende nuk është përgjigjur ndaj spekulimeve për pamjen e saj rinore.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!