Ballina Aktualitet Ç’do të thotë të jesh aktor? Julian Deda e përmbledh në dy...

Ç’do të thotë të jesh aktor? Julian Deda e përmbledh në dy fjali

Aktori i njohur i humorit, Julian Deda ka treguar herë pas here mbi pasionin e tij të madh që gëzon për aktrimin. Të njëjtën gjë duket se ka bërë edhe në postimin e tij të fundit në rrjetet sociale, ku ka shkruar këto fjalë: “Nuk di të tjerët, por nëse aktori nuk e dashuron punën që bën, thjesht i ka rënë gabim. Me këtë profesion ka vetëm dy rrugë, ose duaje me shpirt ose ik. ‘Klanifornia’ rikthehet në 1 shkurt”.

Në foton e publikuar shfaqet vetë Juli duke aktruar me fletat në dorë. Siç duket aktori dhe kasti i ‘Klanifornia’ ka nisur përgatitjet për sezonin e ri, i cili nis muajin e ardhshëm./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!