Aktori i njohur i humorit, Julian Deda ka treguar herë pas here mbi pasionin e tij të madh që gëzon për aktrimin. Të njëjtën gjë duket se ka bërë edhe në postimin e tij të fundit në rrjetet sociale, ku ka shkruar këto fjalë: “Nuk di të tjerët, por nëse aktori nuk e dashuron punën që bën, thjesht i ka rënë gabim. Me këtë profesion ka vetëm dy rrugë, ose duaje me shpirt ose ik. ‘Klanifornia’ rikthehet në 1 shkurt”.

Në foton e publikuar shfaqet vetë Juli duke aktruar me fletat në dorë. Siç duket aktori dhe kasti i ‘Klanifornia’ ka nisur përgatitjet për sezonin e ri, i cili nis muajin e ardhshëm./revistawho.com

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!