Capital T njihet si kengetari qe reklamon jeten luksoze famen lekun . Dhe skishte si te ndodhte ndryshe , ne klipin e tij me te fundit qe doli vetem para pak oresh ai shafet me makinat e fundit dhe me sa duket dhe teksti i kenges flet per Mercedesin dhe jeten e tij luksoze.

Kjo eshte dhe kenga e pare e Albumit Sculpture

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!