Ballina Magazina Bleona shkòi në cèremoninë e çmimeve “Grammy”, pòr përse nuk e pámë...

Bleona shkòi në cèremoninë e çmimeve “Grammy”, pòr përse nuk e pámë në tápetin e kùq?

Bleona Qereti ishte pjesë e çmimeve “Grammy”, dhe nëse po mendoni se pèrse vállë nuk e patë në listën e të veshurave më bukur në tápetin e kùq, nuk e ka fájin vèshja!

Këngëtarja shqiptare ka qenë pjesë e festës që u organizua pas ceremonisë së ndárjes së çmimeve në Microsoft Theater, në Los Angeles.

Ajo ka publikuar disa foto me veshjen e pèrkryer që kishte zgjèdhur për këtë mbremje të vèçantë. Si gjithnjë elegante, Bleona kishte vèshur një fustan pas trupit me temina që shkëlqenin.

Së bashku me postimin, këngëtarja páralajmëron një këngë dhe album të ri, bashkë me një film, që nuk e dimë nëse i rèferohet atij me Bes Kallakun “Falco”, apo një projekti të ri.

Ajo kishte një ndër rolet kryesore në filmin komedi me autor aktorin e njohur të humorit, Bes Kallakun, i cili e vlèrësoi tej mase kòntributin dhe pròfesionalizmin e këngëtares.

Gjithsesi, këngëtarja shqiptare duket më në formë se kurrë dhe gati për të pùshtuar tápetin e kùq të “Oscars”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!