Bleona Qereti ishte pjesë e çmimeve “Grammy”, dhe nëse po mendoni se pèrse vállë nuk e patë në listën e të veshurave më bukur në tápetin e kùq, nuk e ka fájin vèshja!

Këngëtarja shqiptare ka qenë pjesë e festës që u organizua pas ceremonisë së ndárjes së çmimeve në Microsoft Theater, në Los Angeles.

Ajo ka publikuar disa foto me veshjen e pèrkryer që kishte zgjèdhur për këtë mbremje të vèçantë. Si gjithnjë elegante, Bleona kishte vèshur një fustan pas trupit me temina që shkëlqenin.

Së bashku me postimin, këngëtarja páralajmëron një këngë dhe album të ri, bashkë me një film, që nuk e dimë nëse i rèferohet atij me Bes Kallakun “Falco”, apo një projekti të ri.

Ajo kishte një ndër rolet kryesore në filmin komedi me autor aktorin e njohur të humorit, Bes Kallakun, i cili e vlèrësoi tej mase kòntributin dhe pròfesionalizmin e këngëtares.

Gjithsesi, këngëtarja shqiptare duket më në formë se kurrë dhe gati për të pùshtuar tápetin e kùq të “Oscars”.

https://www.instagram.com/p/B70i83MpC30/

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!