Ballina Aktualitet Besa Kokëdhima e shokuar nga nëna që dhunoi brutalisht të bijën! Ja...

Besa Kokëdhima e shokuar nga nëna që dhunoi brutalisht të bijën! Ja çfarë thotë këngëtarja

Ngjarja e rëndë në Sarandë, ku një nënë dhunoi në mënyrë kafshërore të bijën për arsyen banale të mos larjes së enëve, i ka prekur të gjithë.

Së fundi, këngëtarja Besa Kokëdhima ka bërë një status në Instagram, ku shkruan se është shumë e dhimbshme ajo që dëshmuam dy ditë më parë.

Besa shprehet se është shokuar nga ajo që pa, ndërsa thekson se është një dhimbje e madhe të dhunohesh nga ata që të duan më shumë:

Ditën e djeshme u zbulua dhe identiteti i nënës së pamëshirshme, e cila u shoqërua prej mbrëmjes së të hënës në policinë e Sarandës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!