Ballina Aktualitet Bëni mirë të njiheni me parashikimin e motit për fundjavën para se...

Bëni mirë të njiheni me parashikimin e motit për fundjavën para se të planifikoni ditët e pushimit

Fundjava më në fund mbërriti dhe me siguri shumica kanë bërë plane se si t’i kalojnë dy ditët e pushimit. Nëse keni lënë takime me miqtë apo të afërm, moti nuk do t’ju zhgënjejë.

Përpos vranësirave të pakta, sipas Meteoalb kjo fundjavë karakterizohet nga moti i thatë. Nuk parashikohen rreshje shiu, edhe pse temperaturat do të pësojnë një rënie të lehtë. Në zonat malore do të variojnë nga -3°Cderi në 6°C, në ato të ulëta nga 3°C deri në 11°C, ndërsa në zonat bregdetare nga 8° deri në 13°C.

Edhe e diela pritet të jetë një mot me diell, ndaj sigurohuni t’i shfrytëzoni në maksimum fundjavat plot dritë të janarit. Më poshtë do të gjeni parashikimin e motit për ditën e sotme për disa nga qytetet kryesore në vend. /News31.al

Burimi: Top Channel

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!