Ballina Magazina Bashkëpunim? U desh një foto e Capital T dhe Mozzik së bashku...

Bashkëpunim? U desh një foto e Capital T dhe Mozzik së bashku që rrjeti të çmendej!

Në rrjet po qarkullon një foto e dy reperëve më në zë të momentit, Capital T dhe Mozzik, të cilët kanë pozuar së bashku në dasmën e mikut të tyre të përbashkët.

Ata shfaqeshin duke buzëqeshur, të veshur me kostume serioze, teksa shoqëroheshin edhe nga dy djem të tjerë.

Mirëpo, thjesht një foto është dashur që fansat të aludojnë për një bashkëpunim mes tyre.

Foto e dy reperëve po përhapet ngado dhe tashmë të gjithë po kërkojnë një projekt nga Kapo dhe Mozzik.

Fansat shprehen në komente të shumta se bashkëpunimi i tyre do të ishte projekti më nam që mund të realizohej.

Ende nuk kemi asnë lajm të tillë nga dyshja, megjithatë pas kërkes së madhe nga fansat, mund të na vijë ndonjë surprizë, ku i dihet!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!