Dy kengetaret me ne ze si jane Anxhela Peristeri dhe Sinan Vllasaliu bashpunuan per te sjell nje duet dedikuar “Ata “.

Ky bashpunim eshte lancuar sot dhe sic duket nga YouTube kenga ka prekur emocionalisht shum fansa dhe jo vetem te kengetareve .

Kjo kenge pritet te degjohet dhe kendohet ne cdo vend ashtu si cdo kenge tjeter e realizuar nga kengetaret

/Juda.al/

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!