Ballina Showbiz Atëherë, Mozzik paska të dashur të re dhe sipas Loredanës ajo është...

Atëherë, Mozzik paska të dashur të re dhe sipas Loredanës ajo është fiks si reperja

Mozzik dhe Loredana i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre para pak muajsh, megjithatë vazhdojnë të komentohen gjatë.

Dyshja herë pas here lëshon deklarata në rrjetet sociale dhe duket qartë se ato janë mesazhe të koduara.

Ditën e djeshme Mozzik hodhi në treg bashkëpunimin me Taynën dhe kënga dukej fiks si një diss për Loredanën.

Epo pas kësaj Loredana nuk e ka lënë mangët dhe ka postuar një foto në Instastory dhe sipas saj ish i dashuri (Mozzik) ka një të dashur të re dhe ajo i ngjan fiks reperes.

“Kur ish i dashuri ka një të dashur të re dhe ajo ngjan fiks si ty”, shkruan Loredana në foton ku shfaqet Kim Kardashian duke qeshur.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!