Mozzik dhe Loredana i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre para pak muajsh, megjithatë vazhdojnë të komentohen gjatë.

Dyshja herë pas here lëshon deklarata në rrjetet sociale dhe duket qartë se ato janë mesazhe të koduara.

Ditën e djeshme Mozzik hodhi në treg bashkëpunimin me Taynën dhe kënga dukej fiks si një diss për Loredanën.

Epo pas kësaj Loredana nuk e ka lënë mangët dhe ka postuar një foto në Instastory dhe sipas saj ish i dashuri (Mozzik) ka një të dashur të re dhe ajo i ngjan fiks reperes.

“Kur ish i dashuri ka një të dashur të re dhe ajo ngjan fiks si ty”, shkruan Loredana në foton ku shfaqet Kim Kardashian duke qeshur.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!