Eshte viti i pare qe Kengetarja Miley Cyrus nuk eshte pjese e nje nder evenimenteve me te medha te historise se muzikes ne Amerike .

Recording Academy e kane perjashtuar kengetaren nga lista e kandidateve per Grammy Award per shkak te shfaqes se saj te pa hijeshme ne skene .

Rocking Ball e Mileyt ishte nje nder kenget e saj ku kengetarja sipas Recording Academy paraqitej me keq.

Kengetarja e ka ironizuar situaten e krijuar dhe ka tymosur ne skenen e Grammyt duke thene se ne canten e saj kete vit nuk ka nje trofe por nje cigare .

Miley Cyrus ka ndezur cigaren dhe ka falenderuar Recording Academy .

Familja e saj nuk mbetet pa trofe dhe kete vit pasi babai dhe vellai i saj kan sjelle ne shtepi dy Grammy dhe kjo gje sipas kengetares ishte me e rendesishmja

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!