Arbana Osmani prej kohësh po përflitet për një lidhje me regjisorin e emisionit të saj Eduart Grishaj. Atë prej kohësh e shohim gjithnjë nën shoqërine e Eduartit i cili e mbështet vazhdimisht në çdo hap që ajo ndërmer.

Edhe pse deri tani Arbana nuk e ka pranuar asnjëherë në mënyrë të drejtpërdrejtë lidhjen me të, tashmë nuk ka më asnjë dyshim madje moderatorja tashmë e quan regjisorin familje. Në një foto ku shfaqet së bashku me të dhe me Xhemin, Arbana shkruan poshtë fotos: “Familje”, duke nënkuptuar se ata të dy janë tashmë një familje për të.

Prej kohësh e dimë marrëdhënien e veçantë që Arbana ka me Xhemin dhe është mëse e kuptueshme që e konsideron si familjen e saj, pjesë e së cilës tashmë duket se është bërë edhe Eduarti.

fabg.jpg

Burimi : INTV

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!