Ana Lika provokon fansat Poston foto me pizhama . Ana nuk i zhgenjen kurr fansat e saj ne rrjete sociale duke postuar foto provokuese dhe me klas. Ne postimet e fundit ne instagram ajo ka postuar foto me pizhama duke provokuar mjaft fansat e saj . Me bikini e kishim parë por me bizhama ishte hera e pare qe ajo pozon per rrjetet sociale .

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!