Këngëtarja Ana Kabashi është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar për këngët e saj.

Të fundit projekt e solli në muajin dhjetor, ndërsa u prit mjaft mirë nga fansat e shumtë, megjithëse po punon në prurje të reja.

Bukuroshja është mjaft e ndjekur edhe në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj.

https://www.instagram.com/p/B6v53hoHV98/

Së fundmi, ajo u ka dhënë mundësi ndjekësve ta pyesin më shumë rreth jetës private e po ashtu edhe karrierës profesionale, ndonëse nuk munguan pyetjet për pamjen e jashtme.

Një të tillë e pranoi mbrëmë, teksa u pyet nëse është e kënaqur me rezultatin e operacionit të hundës dhe përgjigja nga këngëtarja ishe shumë e sinqertë.

“Po e kënaqur vetëm nëse do ishte tani nuk do e bëja kurrë”, është përgjigja e saj.

Ana përndryshe vazhdon të jetë mjaft e përfolur dhe njëra prej artisteve më të pëlqyera të estradës shqiptare.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!