Ballina Magazina Ana Kabashi e penduar për ndërhyrjen estetike në hundë

Ana Kabashi e penduar për ndërhyrjen estetike në hundë

Këngëtarja Ana Kabashi është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar për këngët e saj.

Të fundit projekt e solli në muajin dhjetor, ndërsa u prit mjaft mirë nga fansat e shumtë, megjithëse po punon në prurje të reja.

Bukuroshja është mjaft e ndjekur edhe në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, ajo u ka dhënë mundësi ndjekësve ta pyesin më shumë rreth jetës private e po ashtu edhe karrierës profesionale, ndonëse nuk munguan pyetjet për pamjen e jashtme.

Një të tillë e pranoi mbrëmë, teksa u pyet nëse është e kënaqur me rezultatin e operacionit të hundës dhe përgjigja nga këngëtarja ishe shumë e sinqertë.

“Po e kënaqur vetëm nëse do ishte tani nuk do e bëja kurrë”, është përgjigja e saj.

Ana përndryshe vazhdon të jetë mjaft e përfolur dhe njëra prej artisteve më të pëlqyera të estradës shqiptare.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!