Ballina Aktualitet Albani dhe Miriami prindër për herë të dytë. I vendosin djalit emrin...

Albani dhe Miriami prindër për herë të dytë. I vendosin djalit emrin si titulli i këngës së tyre

Para pak oresh erdhi ne jete djali i Albanit dhe Miriamit duke u bere prinder per here te dyte . Ata than se emri i djalit “Duam” vjen nga emri i videoklipit qe ka kurorezuar para pak muajsh martesen e tyre ,dite e cila perkon me momentin kur kane zbuluar nisjen drejt ardhjes ne jete te femijes. Gjithashtu Albani tha se emri Duam eshte dhe bashkim inicialesh.

Kujtojmë që çifti ka edhe një vajzë Ameli që tani është 4 vjeç.

/Juda.al/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!