Para pak oresh erdhi ne jete djali i Albanit dhe Miriamit duke u bere prinder per here te dyte . Ata than se emri i djalit “Duam” vjen nga emri i videoklipit qe ka kurorezuar para pak muajsh martesen e tyre ,dite e cila perkon me momentin kur kane zbuluar nisjen drejt ardhjes ne jete te femijes. Gjithashtu Albani tha se emri Duam eshte dhe bashkim inicialesh.

Kujtojmë që çifti ka edhe një vajzë Ameli që tani është 4 vjeç.

/Juda.al/

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!