Ballina Magazina Adrola Dushi flet për herë të parë për lidhjen me Ylli Limanin!

Adrola Dushi flet për herë të parë për lidhjen me Ylli Limanin!

Anabel thotë se, pak para se të prezantonte Këngën Magjike, burime për median në fjalë u shprehën për një romancë mes Adrola Dushit dhe Ylli Limanit, por thashethemi u la në hije për shkak të mungesës së detajeve të lajmit.

Së fundmi, prezenca e tyre në “Shiko kush LUAN” ngriti sërish dyshimet.

Dyshja luajti në lojë me shumë kimi, prezenca e tyre në të njejtën puntatë, efekti kimi dhe përpos postimeve në Instagram me foto dhe video ku Adrola shijon performancën e Yllit, në program ajo u pyet “se ka zëra që do të jetë nuse në Kosovë”, pra duket se produksioni emisionit është në dijeni për diçka të tillë.

“Zërat lart e poshtë na kanë treguar se mund të të shohin në të ardhmen si një nuse Kosove. Sa është e vërtetë?”.
“Kam dëgjuar për bashkimin e Shqipërisë dhe Kosovës dhe thjesht po kontribuoj,” tha ajo, deklaratë që në fakt kundërshtoi atë në “Mirage”.

Pas këtij lajmi i cili doli ditën e sotme në media pas trasmetimit të “Shiko kush LUAN”, Adrola në një prononcim për Anabel.al ka mohuar lajmin të jetë i vërtetë, deri sa të konfirmohet siç ndodh zakonisht. Theksojmë se shumë çifte që cilët sot janë duke shijuar romancën, madje janë bërë apo presin të bëhen prindër fillimisht-për një kohë të gjatë kanë mohuar lidhjen.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!