Së fundmi Loredana ka sjellë për të gjithë këngën e saj mê të fundit “Kein Wort”, që është bashkëpunim me reperen gjermane, Juju. Kënga është pritur mjaft mirë dhe Loredana është komplimentur nga të gjithë. Por çfarë kuptimi ka kjo këngë? Reperja e ka zbuluar në një intervistë për “Prive”. “Bëhet fjalë për një histori dashurie që nuk ka shans të dytê. Nuk ka më falje, mbaroi me kaq. Nuk i besoj më fjalëve”, u shpreh Loredana. Ajo ka shtuar se beson në shans të dytê, por shumë pak. Të gjithë kanë aluduar menjëherë se kënga është dedikim për Mozzik, por vetë Loredana nuk është prononcuar për këtë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!