Ballina Magazina A është kënga dedikim për Mozzik? Loredana: Është një histori dashurie që...

A është kënga dedikim për Mozzik? Loredana: Është një histori dashurie që nuk ka shans të dytë

Së fundmi Loredana ka sjellë për të gjithë këngën e saj mê të fundit “Kein Wort”, që është bashkëpunim me reperen gjermane, Juju. Kënga është pritur mjaft mirë dhe Loredana është komplimentur nga të gjithë. Por çfarë kuptimi ka kjo këngë? Reperja e ka zbuluar në një intervistë për “Prive”. “Bëhet fjalë për një histori dashurie që nuk ka shans të dytê. Nuk ka më falje, mbaroi me kaq. Nuk i besoj më fjalëve”, u shpreh Loredana. Ajo ka shtuar se beson në shans të dytê, por shumë pak. Të gjithë kanë aluduar menjëherë se kënga është dedikim për Mozzik, por vetë Loredana nuk është prononcuar për këtë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!