Futbollisti Taulant Xhaka, prej tre vitesh është i fejuar me partneren e tij, Arbnora.

Në qershor të vitit që lamë pas, ai i bëri asaj propozim për martesë dhe lajmin e bëri të ditur nëpërmjet një fotoje të publikuar në Instagram.

Në foto ai shfaqej i ulur në gjunjë në një vend bregdetar.

Dhe tani, çifti është martuar!

Futbollisti ka publikuar në Instagram foto ku tregon se po celebrohet dhe në të shkruan: “Zoti dhe Zonja Xhaka”.

https://www.instagram.com/p/B73sBaYg_zg/

Kujtojmë se Arbnora është në pritje të fëmijës së parë dhe çifti do të bëhet me një djalë.
Burimi:Iconstyle

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!