Ballina Magazina 7 ditë para publikimit, del kënga e Tayna dhe Mozzik! Qenka nam

7 ditë para publikimit, del kënga e Tayna dhe Mozzik! Qenka nam

Gjatë një bisede me Luanën, në emisionin “Shiko kush luan”, Mozzik la të hapur mundësinë për një bashkëpunim ne reperen Tayna.

Kjo e fundit duket se dëgjoi kërkesën e tij dhe tani dyshja ka gati bashkëpunimin e parë.

Kënga e ka përfunduar dhe artistët kanë planifikuar që në datën 28 janar ta publikojë së bashku me videoklipin.

Por, dikush e ka nxjerrë këngën para kohe dhe tani të gjithë mund ta dëgjojmë.

Kënga “Edhe ti” qenka nam dhe me siguri do të kthehet në hit.

“Lakmitare ke mendu që jeta është veç pare”, thotë Mozzik në një pjesë të këngës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!