Gjatë një bisede me Luanën, në emisionin “Shiko kush luan”, Mozzik la të hapur mundësinë për një bashkëpunim ne reperen Tayna.

Kjo e fundit duket se dëgjoi kërkesën e tij dhe tani dyshja ka gati bashkëpunimin e parë.

Kënga e ka përfunduar dhe artistët kanë planifikuar që në datën 28 janar ta publikojë së bashku me videoklipin.

Por, dikush e ka nxjerrë këngën para kohe dhe tani të gjithë mund ta dëgjojmë.

Kënga “Edhe ti” qenka nam dhe me siguri do të kthehet në hit.

“Lakmitare ke mendu që jeta është veç pare”, thotë Mozzik në një pjesë të këngës.

https://www.youtube.com/watch?v=d5oAt0ykKCE

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!