Ballina Magazina 50 Cent bëhet me yll në Hollywood, Eminem dhe Dr Dre janë...

50 Cent bëhet me yll në Hollywood, Eminem dhe Dr Dre janë aty për ta mbështetur

50 Cent, Ylli i muzikës hip-hop, është nderuar me një yll në Bulevardin e të Famshmëve në Hollywood.

Dhe për ta mbështetur dhe për të mbajtur fjalim, aty ishin prezentë veteranët e këtij zhanri të muzikës, Eminem dhe Dr Dre.

Curtis Jackson, emri i vërtetë i 50 Cent i cili është nga Queensi, në këtë eveniment ishte i shoqëruar edhe nga e dashura e tij, Jamira Haines, ndërsa të pranishëm ishin edhe personalitet tjera të njohura.

50 Cent dhe e dashura e tij, Jamira Haines (Foto: Leon Bennett/Getty Images/Guliver)

Theksojmë se përveç muzikës, 50 Cent është angazhuar edhe në disa filma që kanë rezultuar mjaft të suksesshëm dhe ka luajtur në krah të yjeve më të mëdha të kinematografisë botërore.

Për më shumë, ai është përfshirë me të gjitha forcat në aktrim, me raste të caktuara duke bërë ndryshime të mëdha në dukjen e tij për t’iu përshtatur rolit. /Telegrafi/

Dr. Dre, Curtis “50 Cent” Jackson dhe Eminem (Foto: Leon Bennett/Getty Images/Guliver)

(Foto: Presley Ann/Getty Images for STARZ/Guliver)

(Foto: Presley Ann/Getty Images for STARZ/Guliver)

(Foto:  Leon Bennett/Getty Images/Guliver)

(Foto: Leon Bennett/Getty Images/Guliver)

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!