Ballina Aktualitet Morena Taraku nuk kursehet fare, vazhdon të sjellë imazhe atraktive në...

Morena Taraku nuk kursehet fare, vazhdon të sjellë imazhe atraktive në bikini nga pushimet në Tajlandë

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku, ka tash e sa kohë që po shijon disa ditë të mira qëndrimi në Tajlandë.

Ajo ka vendosur t’i kalojë pushimet në këtë vend, në fillim të janarit duke shijuar motin e ngrohtë që po mbizotëron atje.

Taraku vazhdimisht ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale imazhe nga pushimet luksoze, teksa nuk kanë munguar edhe fotografitë provokuese në bikini.

Një të tillë, e ka ndarë së fundmi me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram, ku shfaqet mjaft atraktive në bikini të bardha, ndërsa është hipur mbi një varkë.

Ndërkohë, pëlqimet dhe komentet e shumta nga fansat, shumë prej të cilëve e komplimentuan për fizikun e saj. 

Burimi : Telegrafi

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Zbulohet personazhi kryesorë i filmit të ri Ermal Mamaqit, ja kush është (FOTO)

Ermal Mamaqi i vuri vulën suksesit të tij në kinematografi me dy filmat “2 gisht mjaltë” dhe “I Love Tropoja”. Këta filma u mirëpritën nga...

Mori ofertë nga ‘Kosherja’, Olsi Bylyku tregon arsyen përse refuzoi (VIDEO)

“Kosherja” është spektakli më i ri në ekranin e “Abc News”, i cili ka mbledhur disa nga aktorët më të mirë të humorit në...

Edhe një se u mbush! Princi i ‘PërPuthen’ i futet muzikës, është një ‘diss’ (VIDEO)

Shumë personazhe të “Për’Puthen” kanë zgjedhur të shfrytëzojnë në maksimum famën e tyre duke u bërë pjesë e muzikës. I fundit që i është bashkuar...

Ana tregohet e sinqertë: Ja përse u futa në ‘PërPuthen’, do ta përdor…

Ana Lleshi është konkurrentja e parë e përjashtuar nga emisioni “Për’Puthen”, e cila u kthye shumë shpejt në personazhin më të njohur e të...

Fation Kuqari ndryshon ‘look’ por ndjékëset sërish ‘çménden’ pas tij (FOTO)

Pas daljes nga “Për’puthen”, Fstjon Kuqari nisi të thotë të vërtetat e tij për emisionin dhe u kthye sërish në qendër të vëmendjes me...