Ballina Teknologji Imazhet e Galaxy S20, duke shfaqur dizajnin e kamerave

Imazhet e Galaxy S20, duke shfaqur dizajnin e kamerave

Jemi vetem dy jave larg zbulimi i Samsung Galaxy S20.

Ai është planifikuar të paraqitet në Samsung Galaxy Unpacked më 11 shkurt (krahas telefonit të palosshëm, Samsung Galaxy Z Flip).

Tani kanë dalur disa imazhe të reja që po vlerësohen si legjitime, dhe ato konfirmojnë shumë nga thashethemet më emocionuese për telefonin, deri më tani.

Totallee Cases, i cili prodhon mbështjellës të hollë, minimalist për telefonat inteligjentë, ka zbuluar në faqet e tyre mbështjellësit për Samsung Galaxy S20, Galaxy S20 Plus dhe Galaxy S20 Ultra (më lart).

Konceptet dixhitale përfshijnë mbështjellësit në përdorim dhe zbulojnë sistemet e kamerave të pasme të shumëpritura të të tre telefonave.

Ne e kemi parë sistemet në konceptet e mëparshme, por është emocionuese për të parë atë të bashkangjitur me një model të disponueshëm për blerje. 

Burimi: /Telegrafi/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Bora Zemani ia mohon identitetin Donaldit, por Romeo e nxjerr ‘bllof’

Moderatorja Bora Zemani prej kohësh tashmë është në një lidhje me aktorin Donald Veshaj edhe pse në të vërtetë asnjë prej të dyve nuk...

Pas rastit makàbër, reàgon Kisha Ungjillore: Të gjitha fetë besojnë në ringjàllje, por…

Kreu i Vëllazërisë Ungjillore të Shqipërisë Ylli Doçi, ka deklaruar se të gjitha fetë besojnë në ringjallje por jo në një kapítullim të jetës. Në...

Udhëtimet jashtë vendit? Polícia e Shtetit sqaron qytetarët

Teksa shumë qytetarë janë në pritje të hapjes së kufijve me vendet e tjera, Polícia e Shtetit ka dhënë një informacion të vlefshëm. Ndonëse vendi...

Flet xhaxhai i Blerta Josifit: Ka bërë be, nuk futet më në shtëpi dhe…

Xhaxhai i Blerta Josifit, njërës prej vajzave të mbijétuara në Kombinat ka treguar në dëshminë e tij se 34-vjeçarja nuk ka ku të qëndrojë...

Blerta Josifi do të mbahet në psíkíatri, ja nga se vùan vajza

Blerta Josifi, e mbijetuara e vetme e ngjarjes në Kombinat është shtruar në pavijonin e grave në Urgjéncën e Spítalit Psíkíatrik nr. 5 në...