Ballina Showbiz Kush është vajza místeríoze që po shoqëron Butrint Imerin në Paris? (FOTO)

Kush është vajza místeríoze që po shoqëron Butrint Imerin në Paris? (FOTO)

Butrint Imeri është jo vetëm një nga këngëtarët më në zë të muzikës shqiptare, por është gjithashtu edhe një nga çunat më të bukur të showbizit.

Rrjédhimisht 24-vjeçari është shumë i pëlqyer nga gocat dhe tepër i komentuar.

Megjithatë, ai nuk na ka konfirmuar vetë asnjëherë ndonjë lídhje duke na vendosur shpesh në dyshíme sapo shihet në shoqërinë e ndonjë vajze.butrint_official

Padyshím, romanca për të cilën është komentuar më gjatë dhe vijon ende të komentohet është ajo me moderatoren Kiara Tito, ndonëse vetë e kanë mohur gjithnjë diçka të tillë.

Së fundmi, artisti ndodhet në Paris, prej nga ku ka ndarë disa video me fansat e tij, por vëmendjen e mori videoja e fundit.

Ai shfaqet në makinë, por detajistët vunë re në hijen e krijuar në xhamat e makinës se videon po e regjistron një vajzë.

Padýshim nuk mund të themi dot se kush, por pyetjet janë të shumta: Kush është vajza? Pse kanë shkuar në Paris? Shokë apo më shumë? Prej sa kohësh?

Duke qenë se Butrinti vetë nuk na sqaron shumë rreth këtyre punëve, duhet të présim ndonjë detaji tjetër.

Nga ana tjetër, kujtojmë se të dielën publikohet kënga e re e Butrintit në bashkëpunim me Nora Istrefin e titulluar “Dy zemra”.

Më herët këtë verë, Butrint Imeri solli “Si përpara” një këngë verore tepër e bukur dhe mbi të gjitha këngëtari shfaqej bjond.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Aleksi dhe Jurgeni akùzojnë réndë, Argjendi përplàs përtokë….

Situata në studion e programit të dashurisë Për’Puthen vazhdon të jetë e nxéhtë mes konkurrenteve. Takimi parë i kësaj jave ishte ai mes Ritvanës dhe...

Ritvana del në takim me Aleksin dhe i ngatérron emrin, ai i shpreh pëlqim…Alvisës (VIDEO)

Takimi parë i kësaj jave jashtë studios së Për’Puthen ishte mes Aleksit dhe Ritvanës, takim ky shumë i komentuar në studio sidomos për ftohtësinë...

Edi u përplàs me Bashkimin, konkurrentët habísin me veprimin e tyre (VIDEO)

Të premten e kaluar, dy konkurrentët e “Për'Puthen”, Edi dhe Bashkimi janë përfshírë në një konflíkt të madh që për pak degràdoi në përplàsje...

Sùlmohet Olsa Muhameti! Pas kthimit nga Milano aùtorja e PërPuthen e péson kéq (FOTO)

Një incídent i ndodhur mbrëmjen e kaluar në aeroportin e Rinasit, ku aùtorja e programit të dashurisë “Për’Puthen”, Olsa Muhameti ka gjetur të démtuar...

E paprítur! E ftuara héq sandalen dhe gjùan drejt gazetarit të njohur (VIDEO)

Programi “E Diell” vjen çdo të diel në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkàk të...
error: Alert: Content is protected !!