Ballina Aktualitet Gjiko: Kurrë nuk do prishem me gruan

Gjiko: Kurrë nuk do prishem me gruan

Reperi i njohur Gjiko vazhdon të jetë shumë i ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.

Shpesh, ai publikon fotografi të ndryshme nga jeta e përditshme apo aktivitetet muzikore.

Në mbishkrimin e fotografisë, reperi pejan shkruan një nga formulat e suksesit që ai ndoqi përgjatë këtyre viteve dhe vazhdon ta ndjekë.

Ndër to, ai citon se nuk do të prishet asnjëherë me gruan e tij, Elitën, për shkak të famës – kjo pasi sipas tij fama nuk ka aq ndikim në jetën private të tij.

“Fama kurrë s’ka mundur të më ndryshojë, për ata s’i kam ndërruar shokët kurrë, e kurrë s’do të prishem me gruan”, kanë qenë fjalët e reperit në mbishkrimin e fotografisë.

Nuk dihet nëse këto fjalë janë pjesë nga kënga e tij e re, por që sido që të jetë duket se janë të vërteta për jetën personale të tij. 

Burimi : Telegrafi

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Sinan Hoxha dhe Ana e ‘PërPuthen’ fùsin në shérr një çiftin

Simpatia e deklàruar nga gruaja për këngëtarin Sinan Hoxha dhe e burrit për Anën, vajzën pjésëmàrrëse në emisionin “PërPuthen”, ka çùar në një gríndje...

PërPuthen/ Ledjana rikthehet në studio për takimin me Mevlanin, ja vendimi që mori (VIDEO)

Lediana pas një pauze është rikthýer në studio. Ajo tha se do të vazhdojë të jetë pjesë e PërPuthen dhe se kjo periudhë pauze...

Çdo femër e ëndërron! Tayna merr surprízën më të bukur të jetës! (VIDEO)

Keni marrë ndonjëherë një surprízë në urën e Bosforit? Në mos jo, me siguri keni ëndërruar për një të tillë kur keni parë telenovelat...

Greta Koçi pëson ndryshim dràstik! Tashmë duket si…(FOTO)

Pak kohë më parë mediat zbùluan se Greta Koçi ishte làrguar nga Shqipëria. Thuhej se këngëtarja ishte zhvéndosur në Austri dhe këtë gjë e tregonin...

Çméndet Kejvina! Nis të thýej pjata dhe trétë ushqim në restorant (VIDEO)

Kejvina Kthjella ngélet një nga personazhet më të përfolura nga mediat rozë gjatë vitit, 2020. Modelja, herë pas herë, ka ndàrë me ndjékësit foto të...