Ballina Aktualitet Hidhet nga pallati një person në Durrës, shkak paniku nga tèrmeti

Hidhet nga pallati një person në Durrës, shkak paniku nga tèrmeti

Ka humbur jetën TH.R, 62 vjeç, banues në qytetin e Durrësit. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme  rreth orës 23: 30, në një pallat në ndërtim në zonën e Currilave.

Viktima TH.R, rezulton se ishte roja i atij pallati i cili ishte në ndërtim e sipër. Sipas burimeve raportohet se lartësia mbi të cilën ka rënë viktima ishte e konsiderushme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Image result for termet durres

Njoftimi i Policisë:

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 28.01.2020, rreth orës 23:30, në një ndërtesë është rrèzuar aksidèntalisht,shtetasi Th.R., 62 vjeç, banues në Durrës, ku për pasojë ka ndèrruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Image result for ambulanca durres

Burimi: BalkanWeb

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Zbulohet personazhi kryesorë i filmit të ri Ermal Mamaqit, ja kush është (FOTO)

Ermal Mamaqi i vuri vulën suksesit të tij në kinematografi me dy filmat “2 gisht mjaltë” dhe “I Love Tropoja”. Këta filma u mirëpritën nga...

Mori ofertë nga ‘Kosherja’, Olsi Bylyku tregon arsyen përse refuzoi (VIDEO)

“Kosherja” është spektakli më i ri në ekranin e “Abc News”, i cili ka mbledhur disa nga aktorët më të mirë të humorit në...

Edhe një se u mbush! Princi i ‘PërPuthen’ i futet muzikës, është një ‘diss’ (VIDEO)

Shumë personazhe të “Për’Puthen” kanë zgjedhur të shfrytëzojnë në maksimum famën e tyre duke u bërë pjesë e muzikës. I fundit që i është bashkuar...

Ana tregohet e sinqertë: Ja përse u futa në ‘PërPuthen’, do ta përdor…

Ana Lleshi është konkurrentja e parë e përjashtuar nga emisioni “Për’Puthen”, e cila u kthye shumë shpejt në personazhin më të njohur e të...

Fation Kuqari ndryshon ‘look’ por ndjékëset sërish ‘çménden’ pas tij (FOTO)

Pas daljes nga “Për’puthen”, Fstjon Kuqari nisi të thotë të vërtetat e tij për emisionin dhe u kthye sërish në qendër të vëmendjes me...