Ballina Magazina S’e tregon fare moshën! S’keni për ta besuar sa vjeç mbush sot...

S’e tregon fare moshën! S’keni për ta besuar sa vjeç mbush sot Robert Berisha

Këngëtari Robert Berisha është kthyer së fundmi në një ndër emrat më të komentuar në media, pas ndarjes së bujshme nga Nora Istrefi dhe deklaratave të tij të pakënshme për ‘dashnoret’.

Deklarata e tij e fundit acaroi rrjetin dhe s’i pëlqeu aspak femrave, mirëpo duket se Robertin nuk e shqetësojnë fjalët që thuhen për të.

Sot, këngëtari feston ditën e tij të lindjes dhe ka ripostuar në Instagram urimet e shumta që ka marrë nga kolegët e fansat e tij.

Besojeni ose jo, Roberti ka lindur më 28 janar të vitit 1977 dhe sot mbush 43 vjeç!

Siç e lexuat, 43!

Megjithatë, ai nuk e tregon aspak moshën e tij, madje edhe më herët gjatë intervistave ka treguar se ndihet shumë herë më i ri.

Ai merret me palestër sa herë të mundet dhe përpiqet të ushqehet sa më mirë, për të qëndruar i shëndetshëm dhe super në formë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Sinan Hoxha dhe Ana e ‘PërPuthen’ fùsin në shérr një çiftin

Simpatia e deklàruar nga gruaja për këngëtarin Sinan Hoxha dhe e burrit për Anën, vajzën pjésëmàrrëse në emisionin “PërPuthen”, ka çùar në një gríndje...

PërPuthen/ Ledjana rikthehet në studio për takimin me Mevlanin, ja vendimi që mori (VIDEO)

Lediana pas një pauze është rikthýer në studio. Ajo tha se do të vazhdojë të jetë pjesë e PërPuthen dhe se kjo periudhë pauze...

Çdo femër e ëndërron! Tayna merr surprízën më të bukur të jetës! (VIDEO)

Keni marrë ndonjëherë një surprízë në urën e Bosforit? Në mos jo, me siguri keni ëndërruar për një të tillë kur keni parë telenovelat...

Greta Koçi pëson ndryshim dràstik! Tashmë duket si…(FOTO)

Pak kohë më parë mediat zbùluan se Greta Koçi ishte làrguar nga Shqipëria. Thuhej se këngëtarja ishte zhvéndosur në Austri dhe këtë gjë e tregonin...

Çméndet Kejvina! Nis të thýej pjata dhe trétë ushqim në restorant (VIDEO)

Kejvina Kthjella ngélet një nga personazhet më të përfolura nga mediat rozë gjatë vitit, 2020. Modelja, herë pas herë, ka ndàrë me ndjékësit foto të...