Ballina Magazina Videoja seksi e Morenës në dush! Robert Berisha i lë komentin pikant!

Videoja seksi e Morenës në dush! Robert Berisha i lë komentin pikant!

Morena Taraku i çmendi të gjithë fansat e saj pasi publikoi një video shumë të zjarrtë sot!

Dhe në mesin e komenteve ngacmuese nuk mund të mungonte dhe ai i Robert Berishës, i cili i ka lënë një koment epik Morenës në videon ku shihet duke bërë dush.

Ajo duket shumë seksi me linjat e saj elegante në dush dhe kjo ka rënë në syrin e këngëtarit single.

“Atë mjeshtrin që e ka montuar këtë dush, duhet ta gjejmë dhe t’i japim bakshish 50 euro”, ka shkruar Roberti.

Deri tani Morena nuk i ka kthyer përgjigje atij!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Konkurrenti i ‘PërPuthen’ e thotë hapur: Jam biséksùal dhe…

Një nga djemtë e "Përputhen" ka pranuar në puntatën e sotme se është biséksùal. Bëhet fjalë për Gracianon, i cili e bëri këtë deklàratë...

Tashmë nuk fshíhet më, Adrola Dushi mbéshtet hapur të ‘dashurin’ e saj (VIDEO)

Menjëherë sapo ora shënoi 00:00 ditën e sotme Capital T publikoi albumin e ri “Skulpturë” që me siguri do kthéhet në kryefjalën e stinës...

Mozzik ishte kryefjala e kësaj vere në tregun muzikor!

Për një gjë bíem dakord të gjithë: Mozzik ka qenë kryefjala e kësaj vere, por duket se më e mira akoma nuk ka ardhur. Pas...

Xhensila Myrtezaj do vijë me një bashkëpunim që do na surprízojë të gjithëve

Xhensila Myrtezaj di gjithmonë se si të bëjë për vete shqiptarët me projektet e saj. Disa javë më parë ajo solli një super bashkòpunim me...

Capital T rikthéhet në Instagram, këtë herë dha një lajm të madh

Pasi ishte prej ditësh kryefjala e mediave dhe emri i tij është lakuar goxha nga publiku shqiptar, reperi Capital T mori sërish vëmendjen me...