Ballina LAJME/BOTE Surprizë! Pas 5 vitesh mungesë, këngëtarja jonë e preferuar i rikthehet muzikës

Surprizë! Pas 5 vitesh mungesë, këngëtarja jonë e preferuar i rikthehet muzikës

Megjithëse prej pesë vitesh nuk ka qenë aktive në muzikë, këngëtarja që na ka prekur zemrat me hitet e saj, Adele, ka një lajm të bukur për fansat!

Këtë vit, ajo do të vijë me një album të ri muzikor, siç kanë lajmëruar menaxherët e saj.

Sipas “Daily Mail”, agjentja e saj Lucy Dickins dhe menaxheri Jonathan Dickins kanë rrëfyer se Adele do ta publikojë shumë shpejt albumin e saj të ri.

Këngëtarja u përfol për publikimin e një albumi edhe një vit më parë, mirëpo duket se vetëm tani gjërat janë të gjitha gati dhe mezi po presim hitet e reja të Adele, që do të na godasin drejt e në zemër!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Kantautori i njohur shqiptar bëhet baba për herë të parë: Melodia më e bukur e jetës!

Kompozitori i njohur Kledi Bahiti është bërë baba për herë të parë. Ai dhe partnerja e tij janë bërë prindër të një djali që i...

Konkurrenti i ‘PërPuthen’ e thotë hapur: Jam biséksùal dhe…

Një nga djemtë e "Përputhen" ka pranuar në puntatën e sotme se është biséksùal. Bëhet fjalë për Gracianon, i cili e bëri këtë deklàratë...

Tashmë nuk fshíhet më, Adrola Dushi mbéshtet hapur të ‘dashurin’ e saj (VIDEO)

Menjëherë sapo ora shënoi 00:00 ditën e sotme Capital T publikoi albumin e ri “Skulpturë” që me siguri do kthéhet në kryefjalën e stinës...

Mozzik ishte kryefjala e kësaj vere në tregun muzikor!

Për një gjë bíem dakord të gjithë: Mozzik ka qenë kryefjala e kësaj vere, por duket se më e mira akoma nuk ka ardhur. Pas...

Xhensila Myrtezaj do vijë me një bashkëpunim që do na surprízojë të gjithëve

Xhensila Myrtezaj di gjithmonë se si të bëjë për vete shqiptarët me projektet e saj. Disa javë më parë ajo solli një super bashkòpunim me...