Ballina Aktualitet Maluma baby koncert në Tiranë ? Ja si qendron e vërteta !

Maluma baby koncert në Tiranë ? Ja si qendron e vërteta !

Së fundmi në media ka qarkulluar një lajm ku thuhet se këngëtari i njohur Maluma, do të mbajë koncert në Tiranë.

Shkak për këto aludime u bë një postim në Instagram, i cili po qarkullon masivisht dhe të gjithë po pyesin nëse është i vërtetë.

Atëherë, meqë edhe ne të “iconstyle.al” e kemi shumë me qejf që të vijë në Tiranë, pyetëm dhe burimet na treguan se lajmi është i vërtetë.

Burimet për “iconstyle.al”, kanë konfirmuar se këngëtari me famë botërore do të mbajë një koncert madhështor së shpejti, para se të hymë në sezonin e nxehtë të verës.

Për momentin mund t’ju themi vetëm kaq, na vjen keq!

Në javët në vazhdim do ju sjellim më tepër informacione që lidhen me këtë koncert që me siguri do bëjë namin.

Çfarë duhet të dini për Maluma-n?

Këngëtari është i famshëm në të gjithë botën dhe këngët e tij janë ndër më të pëlqyerat.

Ai ka disa bashkëpunime me yje botërorë si, Shakira, Jason Derulo, Ricky Martin apo Madonna.

Këngët e tij numërojnë mijëra klikime në Youtube dhe vajzat (por edhe djemtë), çmenden pas muzikës së tij.

Por, kur të vijë në Tiranë mos shpresoni për shumë, pasi Maluma është i lidhur. Prej disa kohësh ai është në një marrëdhënie me modelen Natalia Barulich.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

U largua nga televizioni, moderatorja shihet krah Lali Erit: Me këtë Me këtë djalin zdroms!

Teksa ne kishim filluar të mendonim se ku do e shihnim këtë sezon të ri televiziv, Dojna na ka surprízuar të gjithëve mbrëmjen e...

Rréfimi ndryshe i Encës: Nga hùmbja e babait, rénia në dashuri dhe thýerja e këmbës

Këngëtarja shqiptare Enca ka ndàrë në story disa nga momentet e mira dhe të këqíja që ka kaluar kohët e fundit. Ajo i drejtohet fansave...

Të gjithë e njohim për rebele por Tayna me këtë video na ndryshoi mendjen!

Tayna është padýshim një nga emrat më në zë në tregun shqiptar, e cila brenda një kohe të shkurtër arriti të dépértonte në muzikën...

Alfio i bëri Fatmës surprízën në emision ‘LIVE’ dhe ajo nuk i mbàjti dot lòtët!

E ftuara e ditës së sotme në emisionin “Rudina” ishte moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Fatma Methasani. Në një rréfim para kamerave, ajo...

Nuk do ta besoni sa para shpénzoi Mozzik për veshje sot për ditëlindje

Një nga reperët më të mirë shqiptar, Mozzik, feston sot ditëlindjen e 25-t. Ato që morën vëmendjen e të gjithëve janë dy foto të publikuara...