Ballina Aktualitet Kjo është arsyeja pse Anxhelina nuk po publikon këngët e reja

Kjo është arsyeja pse Anxhelina nuk po publikon këngët e reja

Në fillim të kësaj jave, në Pallatin e Brigadave u mbajt ‘ODA’, e organizuar nga Ministria e Turizmit së bashku me Ketrina Jarazi dhe Agnesa Hadërgjonaj, me qëllim promovimin e vendit.

Një nga të ftuarat e këtij eventi ishte edhe Anxhelina Hadërgjonaj, vajza e Albërije Hadërgjonaj, e cila në një bisedë për gazetarin e ‘Lart e Poshtë’, Andi Vrapi, ka treguar arsyen pse nuk po publikon këngë të reja.

“Këngët janë gati, janë regjistruar, janë bërë klipet, por kur të vijë momenti se janë këngë kështu, për dashuri, për dhimbje”, ka treguar Anxhelina.

Ndërkohë, e pyetur nëse po pret princin e kaltër për publikimin e këngëve, Anxhelina është përgjigjur me humor: “Po, po pres princin e kaltër”.

Hadërgjonaj jeton prej disa vitesh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, aty ku dhe ku ka treguar se ka realizuar të gjitha projektet e saj muzikore./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Kantautori i njohur shqiptar bëhet baba për herë të parë: Melodia më e bukur e jetës!

Kompozitori i njohur Kledi Bahiti është bërë baba për herë të parë. Ai dhe partnerja e tij janë bërë prindër të një djali që i...

Konkurrenti i ‘PërPuthen’ e thotë hapur: Jam biséksùal dhe…

Një nga djemtë e "Përputhen" ka pranuar në puntatën e sotme se është biséksùal. Bëhet fjalë për Gracianon, i cili e bëri këtë deklàratë...

Tashmë nuk fshíhet më, Adrola Dushi mbéshtet hapur të ‘dashurin’ e saj (VIDEO)

Menjëherë sapo ora shënoi 00:00 ditën e sotme Capital T publikoi albumin e ri “Skulpturë” që me siguri do kthéhet në kryefjalën e stinës...

Mozzik ishte kryefjala e kësaj vere në tregun muzikor!

Për një gjë bíem dakord të gjithë: Mozzik ka qenë kryefjala e kësaj vere, por duket se më e mira akoma nuk ka ardhur. Pas...

Xhensila Myrtezaj do vijë me një bashkëpunim që do na surprízojë të gjithëve

Xhensila Myrtezaj di gjithmonë se si të bëjë për vete shqiptarët me projektet e saj. Disa javë më parë ajo solli një super bashkòpunim me...