Ballina Aktualitet Kënga e parë e Ledri Vulës në 2020-n, një bashkëpunim?

Kënga e parë e Ledri Vulës në 2020-n, një bashkëpunim?

Prej ditësh tashmë Ledri Vula publikon disa vargje domethënëse në Instagramin e tij, pasi fshiu të gjitha postimet ndër vite duke i lënë fansat me dyshime.

Të gjithë i lidhin këto vargje me këngën e tij të re dhe nuk do shumë mend të kuptosh se ato janë shkëputur ngs kënga e tij e re.

“Prive” ka arritur të mësojë se Ledri do të vijë me një projekt në bashkëpunim me një reper.

Emri po mbahet surprizë deri në publikimin e këtij bashkëpunimi i cili nuk do të vonojë shumë.

Kënga është gati që në vitin 2019 dhe Ledri po pret momentin e duhur për ta publikuar suksesshëm në tregun muzikor.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Konkurrenti i ‘PërPuthen’ e thotë hapur: Jam biséksùal dhe…

Një nga djemtë e "Përputhen" ka pranuar në puntatën e sotme se është biséksùal. Bëhet fjalë për Gracianon, i cili e bëri këtë deklàratë...

Tashmë nuk fshíhet më, Adrola Dushi mbéshtet hapur të ‘dashurin’ e saj (VIDEO)

Menjëherë sapo ora shënoi 00:00 ditën e sotme Capital T publikoi albumin e ri “Skulpturë” që me siguri do kthéhet në kryefjalën e stinës...

Mozzik ishte kryefjala e kësaj vere në tregun muzikor!

Për një gjë bíem dakord të gjithë: Mozzik ka qenë kryefjala e kësaj vere, por duket se më e mira akoma nuk ka ardhur. Pas...

Xhensila Myrtezaj do vijë me një bashkëpunim që do na surprízojë të gjithëve

Xhensila Myrtezaj di gjithmonë se si të bëjë për vete shqiptarët me projektet e saj. Disa javë më parë ajo solli një super bashkòpunim me...

Capital T rikthéhet në Instagram, këtë herë dha një lajm të madh

Pasi ishte prej ditësh kryefjala e mediave dhe emri i tij është lakuar goxha nga publiku shqiptar, reperi Capital T mori sërish vëmendjen me...