Ballina Magazina I dashuri i Sara Kolamit pjesë e showbiz-it? Flet moderatorja

I dashuri i Sara Kolamit pjesë e showbiz-it? Flet moderatorja

Ndonëse është përfolur për një romancë me aktorin e njohur Romeo Veshaj, Sara Kolami ka thënë se është single.

Në një intervistë me Rudina Dembacajn për “Mos i fol shoferit”, Sara pohoi se nuk ka aktualisht të dashur, por ka folur për ish-in e saj.

Ajo është shprehur se ai nuk ka qenë nga bota e televizionit dhe as nuk do që i dashuri i saj të jetë i famshëm!

Pra nëse po mendoni për romancën e saj me Romeon, kjo deklaratë e hedh poshtë.

Rudina Dembacaj: I dashuri yt ka qenë në showbiz?

Sara Kolami: Jo.

Rudina Dembacaj: Do ta doje person publik të dashurin?

Sara Kolami: Jo, nuk dua drama. Një personazh publik sjell me vete drama sepse fillon tërheq shumë vëmendje, njerëzit fillojnë merren me ty.

Rudina Dembacaj: Po përderisa je personazh publik do merren me ty!

Sara Kolami: E di!

Rudina Dembacaj: Të bezdis kjo gjë?

Sara Kolami: Po.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Konkurrenti i ‘PërPuthen’ e thotë hapur: Jam biséksùal dhe…

Një nga djemtë e "Përputhen" ka pranuar në puntatën e sotme se është biséksùal. Bëhet fjalë për Gracianon, i cili e bëri këtë deklàratë...

Tashmë nuk fshíhet më, Adrola Dushi mbéshtet hapur të ‘dashurin’ e saj (VIDEO)

Menjëherë sapo ora shënoi 00:00 ditën e sotme Capital T publikoi albumin e ri “Skulpturë” që me siguri do kthéhet në kryefjalën e stinës...

Mozzik ishte kryefjala e kësaj vere në tregun muzikor!

Për një gjë bíem dakord të gjithë: Mozzik ka qenë kryefjala e kësaj vere, por duket se më e mira akoma nuk ka ardhur. Pas...

Xhensila Myrtezaj do vijë me një bashkëpunim që do na surprízojë të gjithëve

Xhensila Myrtezaj di gjithmonë se si të bëjë për vete shqiptarët me projektet e saj. Disa javë më parë ajo solli një super bashkòpunim me...

Capital T rikthéhet në Instagram, këtë herë dha një lajm të madh

Pasi ishte prej ditësh kryefjala e mediave dhe emri i tij është lakuar goxha nga publiku shqiptar, reperi Capital T mori sërish vëmendjen me...